Happy Time

ZAPISY NAUKA PŁYWANIA

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby zapisać dziecko do jednej z naszych grup.

Jeśli nie wyświetla się interesująca Państwa placówka i termin zajęć, może to oznaczać, że limit osób na tę grupę został osiągnięty. W celu zapisu na LISTĘ REZERWOWĄ, prosimy o kontakt na plywanie@happy-time.pl.

Wybór grupy

Dane dziecka

Dane rodzica

Dane drugiego rodzica (opcjonalne)

Dodatkowe informacje na temat dziecka / organizacji zajęć / zajęć z transportem własnym, których nie mogą Państwo zamieścić w formularzu, prosimy przesyłać na adres mailowy: plywanie@happy-time.pl

zapoznałem/am się z regulaminem zajęć
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Turystyczno-Rekreacyjna Happy Time z siedzibą w Wilczycach (51-361) przy ul. Magnoliowej 20/2. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r., dalej RODO w celu obsługi i realizacji usług świadczonych przez Organizatora, tj. nauka pływania. (Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej). Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 5 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.